Strona główna

Ogrodzenia
Rozwiązania ogrodzeniowe dla domu i firmy


Delikatność i subtelność wejścia na posesję możemy osiągnąć dzięki ogrodzeniom palisadowym. Ogrodzenia tego typu są przede wszystkim bardzo dekoracyjne, stanowią pozytywny bodziec dla oka i chlubę właściciela.


Ogrodzenia panelowe to rodzaj stalowych ogrodzeń systemowych stworzony z myślą o ochronie obiektów przemysłowych, użyteczności publicznej oraz budynków mieszkalnych i prywatnych posesji. Znajdują szerokie zastosowanie przy zabezpieczaniu terenów sportowych i rekreacyjnych, a także placów budowy i terenów zieleni miejskiej.


Ogrodzenia siatkowe doskonale sprawdzają się jako ochrona działek rekreacyjnych, sadów i ogrodów, wałów, posesji prywatnych czy obiektów sportowych.


Gabiony (kosze na kamienie) to nowoczesne rozwiązanie podczas aranżowania zewnętrznej przestrzeni – ogrodu czy obiektów miejskich. Są one kamiennym ogrodzeniem o wyjątkowej stabilności i geometrii, dlatego gabiony stojące na dość nierównym terenie, nadal zachowują pełną równowagę. Dodatkowym atutem gabionów jest prostota wykonania i wysoka trwałość.


Jesteśmy producentem siatki tkanej od 1975 roku. Produkujemy siatki tkane o szerokim zastosowaniu m.in. w budownictwie i motoryzacji. Siatki karbowane możemy wspawać w ramki i skonstruować różnego rodzaju projekty od kratek wentylacyjnych przez przęsła ogrodzeniowe, balustrady po przegrody magazynowe.


Ogrodzenia frontowe to rodzaj ogrodzeń systemowych stworzony przede wszystkim z myslą o ogrodzeniu posesji. Odpowiednie ogrodzenie frontowe stanowi idealne wykończenie posesji.